اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۰۲ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۷
  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر:

  نخستین استارتاپ گردشگری در استان بوشهر برگزار می‌شود

  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: نخستین رویداد کارآفرینی گردشگری تحت عنوان «استارتاپ گردشگری» با حضور نوآوران و کارآفرینان در استان بوشهر با حضور کارآفرینان ونخبگان برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رضا آذین بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از برگزاری استارتاپ گردشگری در بوشهر خبرداد و اظهار داشت: با توجه به برنامه بلند مدت دولت برای سرمایه گذاری بر روی صنعت گردشگری و تکیه اقتصاد بر روی این صنعت کلیدی نخستین رویداد اردوی استارتاپ گردشگری بوشهر برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه در این رویداد کارآفرینی نخبگان، نوآوران و کارآفرینان حضور دارند تصریح کرد: به منظور کارآفرینی در حوزه گردشگری با مشارکت دانشجویان، سرمایه گذاران، متخصصان کسب وکار، نخبگان، اساتید، روسای دانشگاهها و مسئولان دستگاههای مرتبط نخستین رویداد کارآفرینی گردشگری برگزار می‌شود.

  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر تصریح کرد: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی، تجربی در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی برگزار می ‌شود، در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا در 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و گروه ایده‌های خود را اجراکند.

  آذین با بیان اینکه این برنامه برای سومین بار و با محوریت گردشگری در بوشهر برگزار می‌شود گفت: استارتاپ گردشگری  در بوشهر از ساعت 15روز چهارشنبه 12 اسفند آغاز و تا ساعت 20 روز جمعه در عمارت کازرونی بوشهر ادامه دارد.

  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر بیان کرد: استارتاپ گردشگری با همکاری دانشگاه خلیج فارس، اداره‌های کل میراث فرهنگی و گردشگری، محیط زیست، پارک علم و فناوری خلیج فارس، شهرداری، بنادر و دریانوردی استان بوشهر و بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار می‌شود.

  وی خاطر نشان کرد: پیش از این نیز دو رویداد کارآفرینی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در استان بوشهر برگزار شده بود که برخی از طرح‌های حاضر در جشنواره به مرحله تجاری سازی رسید و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.