اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۰۱ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۴
  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین:

  مسابقات سراسری "استارت‌آپ ویکند" در قزوین برگزار می‌شود

  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین گفت: با حضور برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک و صاحبان ایده‌های برتر مسابقات سراسری "استارت‌آپ ویکند" در قزوین برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، ابوالحسن نائینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: "استارت‌آپ ویکند" یک رویداد آموزشی – تجربی است که در انتهای این هفته با حضور صاحبان ایده‌های برتر از سراسر کشور در استان قزوین برگزار می‌شود.

  وی افزود: در این برنامه شرکت‌کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، صاحبان ایده‌های برتر، بازاریابان، طراحان گرافیک در همایشی 54 ساعته ایده‌های خود را مطرح کرده و با تشکیل گروه، هریک از تیم‌ها ایده های خود را اجرا می‌کنند.

  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین عنوان کرد: این مسابقات از تاریخ 12 تا 14 اسفند ماه در دانشگاه امام خمینی(ره) استان قزوین برگزار می‌شود و آیین افتتاحیه آن در روز چهارشنبه ساعت 17 با حضور مسئولان استانی و میهمانان کشوری برگزار می‌شود.

  نائینی تصریح کرد: مراسم اختتامیه این مسابقات نیز در روز جمعه 14 اسفندماه برگزار شده و صاحبان ایده‌های برتر برگزیده شده و جوایزی نیز به آنها اهدا می‌شود.

  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین خاطرنشان کرد: مسابقات استارت آپ پیش از این در دانشگاه امام خمینی(ره)، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و پارک علم و فناوری نیز برگزار شده بود.

  وی گفت: این استارت‌آپ با همکاری پارک علم و فناوری استان قزوین و با حضور دانشجویان خارجی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ