پربازدیدترین ها

در نخستین همایش فناوری های فرهنگی، تولید و اشتغال مطرح شد:

فرهنگ، حلقه گمشده حوزه علم و فناوری

تهران- ایرنا- برخی صاحبنظران محوری بودن توسعه صنعتی در کشور را دلیل اصلی توسعه نیافتگی صنایع فرهنگی دانسته و البته معتقدند: در نگاه کلان فرهنگ، حلقه مفقوده حوزه علم و فناوری است.

رئیس اتاق بازرگانی قزوین:

اتاق بازرگانی قزوین برای راه اندازی استارتاپ ها آمادگی دارد

قزوین- رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: در صورت حمایت استانداری و همکاری دستگاههای اجرایی آمادگی داریم فعالیت استار تاپ ها برای رونق فضای کسب و کار و اشتغال را در استان مدیریت کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین:

استارتاپ ها با شرایط بومی و فرهنگی هر منطقه فعال شود

قزوین- رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین گفت: استارتاپ ها باید خودجوش و با در نظر گرفتن فرهنگ و اقلیم و نیازهای هر منطقه شکل بگیرد تا موفق باشد.

فعال حوزه کارآفرینی و استارتاپ ها:

استارت تاپ ها با کمک شرکت های خطرپذیر می توانند بهتر فعالیت کنند

قزوین- فعال حوزه کارآفرینی و استارتاپ ها گفت: برای موفقیت در کار استارتاپ ها لازم است کمک های مالی دولت به شرکت های خطرپذیر داده شود تا کارها سرعت و شتاب بیشتری گیرد.

استاندار قزوین:

مدیران باید نگاه خود را نسبت به مسائل روز عوض کنند

قزوین- استاندار قزوین گفت: برای حرکت با علم روز باید مدیران نگاه خود را تغییر دهند و با روش جدید و نو و استفاده از ایده های جدید حرکت کنند.

کنترل موشک کاغذی با موبایل!

یک شرکت استارتاپ کیت بلوتوثی ابداع کرده که می‌توان از طریق گوشی موشک کاغذی خود را هدایت کرد!

رئیس اتاق قزوین:

ایده های نوین کسب و کار باید در محیط مناسب خود رشد کنند

قزوین-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین گفت:استارت آپ ها یا ایده های نو کسب و کار با توجه به تغییرات جامعه باید در محیط مناسب خود توسعه و رشد یابند.

حمایت آموزش و پرورش خراسان شمالی از 3 طرح برتر استارت آپ ویکند

بجنورد- ایرنا- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به معرفی برگزیدگان نخستین استارت آپ ویکند آموزش و پرورش استان گفت: تجاری سازی سه طرح برتر این رویداد علمی، در استان مورد حمایت قرار می گیرد.

فعالیت ۳۰۰۰ استارتاپ در کشور

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از فعالیت ۳۰۰۰ استارت‌آپ در کشور خبر داد.

مسیر پرچالش اقتصاد دیجیتال در ایران-عباس خاراباف*

کسب‌وکارهای نوپا و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌محور استارت آپی در سال‌های اخیر بی هیچ ادعا و بدون چشمداشت، ‌توانسته‌اند برکات و خدمات متعددی برای اقتصاد کشور به ارمغان بیاورند.

9 تا 11 اسفند

نخستین استارت آپ محیط زیستی شهر تهران برگزار می شود

تهران - ایرنا - رئیس محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه 60 درصد از پروژه‌های شهری با موضوع محیط زیست ارتباط دارند، گفت: نخستین استارت آپ ویکند محیط زیستی از 9 تا 11 اسفند امسال با هدف حمایت از کسب و کارهای محیط زیستی برگزار می شود.

استارتاپ‌های میلیاردی ایران

فهرست هشت استارتاپ که توانسته اند در مدتی کوتاه سریع ترین رشد را داشته باشند.

تحقق مدیریت شهری هوشمند در این دوره از شهرداری

رئیس مرکز محیط زیست شهرداری تهران از برگزاری نخستین رویداد استارتاپ آپ ویکند محیط زیست در تاریخ 9 تا 11 اسفند خبر داد و گفت: یکی از اهداف این رویداد تحقق مدیریت شهری هوشمند است.

گام شهرداری تهران برای حمایت از کسب و کارهای محیط زیستی

رئیس مرکز محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه 60 درصد از پروژه‌های شهری با موضوع محیط زیست ارتباط دارند، افزود: شهرداری تهران با برگزاری نخستین استارت آپ محیط زیستی تلاش خواهد کرد از کسب و کارهای محیط زیستی حمایت کند.

با فناوری نانو محقق شد؛

نمکزدایی از پساب ها با فرآیند ابداعی یک استارتاپ ایرانی

محققان در یک تیم استارتاپی در صدد هستند با فناوری نانو و کمک فرایند تقطیر غشایی به تصفیه پساب بپردازند.

حضور بخش خصوصی در حوزه زیست‌فناوری پزشکی زمینه صادرات را فراهم می‌کند

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در مراسم رونمایی از 8 نوع واکسن دامی و انسانی گفت: با ورود بخش‌ خصوصی به میدان سرمایه‌گذاری و حمایت از استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه زیست‌فناوری پزشکی با ایفای نقش هدایتگری و تسهیل‌گری دولت، ضمن تأمین نیاز کشور زمینه صادرات این فرآورده‌ها فراهم می‌شود. 

استارتاپ ها چهره اقتصاد کشور را در کوتاه مدت دگرگون می کنند

تهران– ایرنا- رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید براین که فرهنگ کسب و کارهای نوین در کشور در حال نهادینه شدن است، تاکید کرد: استارتاپ ها یا همان شرکت های نوپا به طور حتم چهره اقتصاد کشور را در کوتاه مدت دگرگون می کنند.

سامانه" iTaxi " وارد ناوگان تاکسیرانی شد

سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری گفت: اپلیکشن itaxi  توسط سازمان تاکسیرانی طراحی شده است و علاوه بر اینکه در چند شهر قزوین، سنندج، همدان و شیراز در حال اجراست، در سازمان تاکسیرانی دیگر شهرهای کشور نیز فعال شود.