پربازدیدترین ها

  بیرجند| نیروی انسانی خلاق و برکات معنوی دو ظرفیت بسیار مهم و سرمایه عظیم برای خراسان جنوبی است

  مدیرکل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: نیروی انسانی خلاق، خوش فکر، متفکر و دارای هوش بالا و سختکوش و برکات مادی و معدنی و ظرفیت‌های خدادادی این استان پهناور دو ظرفیت بسیار مهم و بزرگ و سرمایه عظیم برای استان خراسان جنوبی است.

  مدیر کل اطلاعات:

  جذب سرمایه گذاری خارجی کمک به توسعه خراسان جنوبی است

  بیرجند - ایرنا - مدیرکل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: تسهیل سرمایه گذاری خارجی از طریق ایجاد امنیت اقتصادی با کمک مردم، مسئولان و حضور مجموعه اطلاعاتی نقش موثری در توسعه و پیشرفت این استان دارد.

  یک جامعه شناس در گفتگو با مهر:

  سیاستگذاران نئولیبرال مانع حمایت از کالای ایرانی می شوند

  نادری، استادیار دانشگاه تهران گفت: در تفکر نئولیبرال نقطه آغاز و پایان غرب است و همه چیز به غرب برمی گردد فلذا مهمترین مانع حمایت از کالای ایرانی سیاستگذاران نئولیبرال هستند.

  دبیرکل اکو: تبریز می تواند قطب گردشگری کشورهای همجوار شود

  تبریز-ایرنا- دبیرکل سازمان همکاری اقتصادی اکو با ابراز خرسندی از انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، گفت: این شهر تاریخی و زیبا می تواند قطب گردشگری کشورهای همجوار از قبیل ترکیه و منطقه قفقاز شود.

  افشای ابعاد پنهان یک ادعا/ «تلگرام»، اشتغال‎زا یا اشتغال‎زدا؟

  طی یکی دو سال اخیر بارها از زبان برخی مسئولان شنیده ایم که تلگرام اشتغال زایی کرده است، در این گزارش ابعاد پنهان این ادعا را واکاوی کرده ایم تا مشخص شود، تلگرام بیشتر اشتغال زایی کرده یا اشتغال زدایی؟

  برند ایرانی پاکشو، برنده جشنواره بین‌المللی نیویورک

  برای اولین بار در تاریخ تبلیغات ایران یک شرکت ایرانی توانست با تولید یک ویدیو شرکتی (کورپوریت ویدیو) در یک جشنواره بین‌المللی مطرح و در رقابت با سایر برندهای جهانی، جوایز ویژه‌ای کسب کند.

  فرش ایرانی همچون نگینی در هویت کشور خود نمایی می‌کند /افزایش 12 درصدی صادرات فرش از استان زنجان

  فرش ایرانی در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده نه تنها می‌تواند به عنوان یک هنر در عرصه‌های بین المللی بدرخشد بلکه در کنار جنبه هنری آن قابلیت بالایی در اشتغالزایی و ارزآوری دارد.

  مبل و منبت ملایر زمینه ساز رونق اقتصادی منطقه است

  همدان - ایرنا - نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت مبل و منبت ملایر زمینه ساز ایجاد فرصت های شغلی پایدار، رونق اقتصادی و گردشگری منطقه همزمان با رویداد بین المللی همدان 2018 است.

  همدان در گردشگری متحول شد- الهام تدین**

  همدان- ایرنا- صنعت گردشگری همدان در سال های اخیر با تحولی چشمگیر روبرو شده و در اولویت اصلی توسعه این استان جای گرفته است و امسال با کسب عنوان پایتخت گردشگری آسیا از کنج عزلت خارج و در قالب رویداد همدان 2018 از یک صنعت بی رمق به صنعتی پویا و کارآمد تبدیل شده است.

  همدان| مشکل اصلی واحدهای تولیدی همدان نبود "بازار فروش" است

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی همدان با بیان اینکه عمده مشکل واحدهای تولیدی همدان بازار فروش است، گفت:کالاهای تولید استان همدان با تبلیغات موثر معرفی می‌شوند تا با استقبال و خرید مردم مشکل اشتغال حل شود.

  سمنان| بسیاری از کارخانه‌های پتروشیمی به انبارهای آهن‌آلات تبدیل‌شده است

  نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از کارخانه‌های پتروشیمی به انبارهای آهن‌آلات تبدیل‌شده است.

  گردشگری همدان متحول شد

  همدان- ایرنا- صنعت گردشگری همدان در سال های اخیر با تحولی چشمگیر روبرو شده و در اولویت اصلی توسعه این استان جای گرفته است و امسال با کسب عنوان پایتخت گردشگری آسیا از کنج عزلت خارج و در قالب رویداد همدان 2018 از یک صنعت بی رمق به صنعتی پویا و کارآمد تبدیل شده است.

  وزیر صنعت: صداو سیما ازپخش تبلیغات ضد تولید ملی پرهیز کند

  تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نامگذاری امسال و حمایت‌های رهبری و قوانین مصوب مجلس در حمایت از تولید ملی ، گفت: صدا وسیما در برنامه‌هایش تبلیغات نادرست و دروغ پخش نکند و برنامه‌سازی معکوس نشود.

  خراسان جنوبی| مسافران نوروزی از آبگرم معدنی فردوس استقبال کردند

  مدیر عامل مرکز آب درمانی هلال فردوس با اشاره به استقبال بی نظیر مسافران نوروزی از این مرکز تفریحی درمانی گفت: آبگرم معدنی هلال فردوس با قدمتی 200 ساله در شهرستان فردوس نقش مهمی را در جذب و توسعه صنعت گردشگری ایفا می‌کند.

  صنعت خودرو سال 96 را چگونه سپری کرد؟خودروهایی که گران شدند اما با کیفیت نشدند

  سال 96 هم به کام به خودروسازان تمام شد و آنها فقط با شوهای تبلیغاتی قراردادی با خودروسازان خارجی از جمله فرانسوی ها امضا کردند بدون اینکه وعده ورود خودروهای جدید و البته ارزان محقق شود، مردم هم همچنان ملزم به خرید محصولات قدیمی هستند.

  افزایش درآمدهای غیر نفتی با تقویت صنعت گردشگری

  تهران- ایرنا- بهبود زیرساخت های گردشگری و تمرکز بر نیاز گردشگران خارجی از جمله مهم ترین عواملی است که می تواند به رفع موانع و دست اندازهای پیش روی این صنعت مهم بیانجامد و اینگونه مسیر دستیابی کشور را به یکی از مهم ترین منابع درآمدی غیر نفتی هموار و زمینه های برخورداری از اقتصادی پویا و کارآمد را ایج ...

  در گفتگویی مطرح شد؛

  محورتوسعه استان سمنان گردشگری است/برنامه ریزی برای جذب گردشگران

  شاهرود - یکی از محورهای توسعه اقتصادی و دوری از درآمد های نفتی، گردشگری یا صنعت توریسم است که ترویج آن در استان سمنان به واسطه جاذبه های فراوان طبیعی و غیر طبیعی یک ضرورت محسوب می شود.

  وضعیت فعلی صنعت گردشگری کشور به روایت مدرس گردشگری

  آماری که مجمع جهانی اقتصاد از رشد رقابت‌پذیری سفر و گردشگری در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده نشان دهنده بهبود وضعیت ایران است، اما نابودی تالاب‌ها و آثار باستانی، این آمار را دچار تردید می‌کند.

  برای نخستین مرتبه در تاریخ تبلیغات جهان؛

  ۲ جایزه جشنواره نیویورک به فیلم تبلیغاتی و صنعتی ایران تعلق گرفت

  برای نخستین مرتبه در تاریخ تبلیغات ایران و جهان، ۲جایزه جشنواره نیویورک ۲۰۱۸ به «کورپوریت ویدئوی گروه صنعتی پاکشو» رسید.