پربازدیدترین ها

گرین‌وب، صادرکننده نمونه در حوزه صادرات غیرنفتی شد

شرکت گرین وب ارائه دهنده خدمات تخصصی حوزه فناوری اطلاعات به عنوان صادرکننده نمونه درحوزه صادرات غیرنفتی انتخاب شد.

وزیر ارتباطات: رشد بخش دولتی نشانه کم توجهی به اشتغال آفرینی در بخش خصوصی است

تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر کوچک سازی بدنه دولت تاکید کرد و گفت: افزایش اشتغال در دولت نشانه کم توجهی به کارآفرینی در بخش خصوصی است.

زنان و دختران جامعه باید کارآفرین باشند

عضو شورای اسلامی شهر کاشان گفت: امروز زنان و دختران جامعه باید کارآفرین باشند و مراکز آموزشی، نیز برای تقویت بعد اجتماعی و حرفه ای فرهنگ کارآفرینی زنان در قالب محتوای آموزشی یا فعالیت فوق برنامه باید برنامه ریزی کنند.

طرح های بی اعتبار اشتغالزایی دولت

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغالزایی وزارت کار برای بار دوم با انتقاد از عدم تأمین اعتبارات اشتغال برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زا گفت:هیچ اعتباری نداریم و تاکنون سازمان برنامه و بودجه یک ریال برای اجرای سیاست‌های اشتغالزایی تأمین نکرده است.

مهارت آموزی؛ زیربنای رونق اشتغال و کارآفرینی

تهران- ایرنا- مهارت آموزی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی دارد و در دستیابی به توسعه پایدار اثرگذار است. در این میان با تاکید بر سخنان حسن روحانی رییس جمهوری مبنی بر تمرکز بر مقوله مهارت یابی و ارتقای بهره وری افراد؛ باید کوشید تا با ایجاد تناسب میان نظام آموزشی و نیاز بازار کار، جامعه را در مسی ...

قم|ظرفیت بالای استان قم در ایجاد اشتغال پایدار ‌

در جلسه کارگروه اشتغال استان قم بر ورود به عرصه‌های جدید کارآفرینی در سه محور گردشگری سلامت، انرژی‌های تجدید پذیر و آی تی تأکید شد.

معاون وزیر کار؛

۵۳درصد درآمد خانوارها ازمنابع غیرکاری است/پول پاشی اشتغال زا نیست

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار با انتقاد از عدم تأمین اعتبارات اجرای سیاست‌های فعالانه بازار کار گفت: تاکنون یک ریال برای اجرای سیاست‌های اشتغالزا پرداخت نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

ضرورت فعالیت پنجره واحد کارآفرینی و سرمایه گذاری در مرکزی

اراک- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به ماهیت و ظرفیت صنعتی استان مرکزی، فعالیت پنجره واحد کارآفرینی و سرمایه گذاری به منظور تسهیل امور این حوزه در استان ضروری است.

5 مرکز رشد کارآفرینی کاردانش در سطح کشور فعال است

بجنورد- ایرنا- معاون مدیرکل دفتر آموزش کاردانش وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون پنج مرکز رشد کارآفرینی برای کمک به بازار کار دانش آموزان کاردانش دایر و فعال است.

افزایش قیمت دلار، چرا تعجب؟- دکتر علی تابش*

تهران- ایرنا: افزایش ٣٣ درصدی قیمت دلار نسبت به ٥ سال پیش تعجب ها را برانگیخته در حالی که برای تصحیح مسیر اقتصاد به سمت اشتغال زایی و کارآفرینی راهی جز افزایش قیمت دلار وجود ندارد.

شیراز| نمایشگاه بین‌المللی IT با محوریت استان فارس در کیش برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت استان فارس با نمایش گذاشتن دستاوردهای داخلی و خارجی در جزیره کیش برگزار می‌شود.

آیا "شاخص جهانی کارآفرینی ایران" رشد داشته است + ویدئو

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حضور اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گزارشی از میزان رشد خلاقیت و نوآوری جوانان و "شاخص جهانی کارآفرینی ایران" داد که این آمار، مورد تشکیک قرار گرفت.

گشایش نمایشگاه کار آفرینی در میناب

نمایشگاه کارآفرینی در میناب گشایش یافت.

شتاب بخشیدن به روند کارآفرینی معتادان بهبود یافته مازندران با اختصاص اعتبار ۸ میلیاردی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از اختصاص ۸ میلیارد تومان اعتبار امسال برای شتاب بخشیدن به روند کارآفرینی معتادان بهبود یافته استان خبر داد.

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند گردشگری دانشگاه تهران در اسفندماه

چهارمین رویداد استارت‌آپ ویکند دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در حوزه گردشگری اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

خرم‌آباد| کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و صنعت در استان لرستان تقویت شود

استاندار لرستان گفت: کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و صنعت را باید در استان تقویت کنیم که تحقق این امر نیز نیازمند همیاری مردم است ولی متأسفانه در این زمینه مشکل‌ داریم.

هلال احمر در هفته ای که گذشت؛

استان تهران، صدرنشین فعالیت کانون‌های دانشجویی هلال احمر/تعامل سازمان جوانان هلال احمر با دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای کار ...

مهم‌ترین اخبار و رویدادهای جمعیت هلال احمر از تاریخ بیستم تا بیست و ششم بهمن ماه را در این گزارش مشاهده کنید.

استاندارفارس:مسئولان باید کنارسرمایه گذاران و کارآفرینان باشند

شیراز- ایرنا - استاندار فارس گفت:سرمایه گذاران و کارآفرینان باید احساس کنند ما مسئولان در کنار آنها قرار داریم و بیش از آنها مشتاق تحقق کارآفرینی هستیم.

فرمانده سپاه عاشورا:

طرح هجرت در راستای آشنایی دانش‌آموزان با عرصه کار و تلاش است

تبریز- فرمانده سپاه عاشورا گفت: ما در اجرای طرح هجرت در راستای آشنایی دانش‌آموزان با عرصه کار و تلاش به دنبال آن هستیم تا در این بین حیطه دانشی با کارآفرینی ارتباط برقرار کنند.

چهار پروژه دانشگاه خلیج فارس بوشهر به بهره برداری رسید

بوشهر-ایرنا- مراکز کارآفرینی و نوآوری، کارآفرینی اجتماعی، پژوهشکده نفت و گاز و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه خلیج فارس روز پنجشنبه در آئینی همزمان با جشن 25 سالگی این دانشگاه به بهره برداری رسید.